Wystawa samochodowa

W dniach 2-4 czerwca 2023 roku w Wałbrzychu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie muzyczno-motoryzacyjne – Black Diamonds 2023. Będzie to okazja do obejrzenia najbardziej pożądanych samochodów na świecie, w tym egzotycznych, youngtimerów, klasyków oraz najlepszych projektów tuningowych. Poza częścią wystawową, organizatorzy przygotowali dla odwiedzających także dwa muzyczne dni festiwalowe, strefę chillout oraz strefę z foodtruckami.

Wydarzenie to skierowane jest zarówno do miłośników motoryzacji, jak i do osób, które po prostu chcą zobaczyć niezwykłe modele samochodów. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla zwiedzających, w tym prezentacje i pokazy samochodów oraz możliwość przejażdżki niektórymi z nich na fotelu pasażera.

Będzie również możliwość spotkania z motoryzacyjnymi ekspertami, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Black Diamonds 2023 to nie tylko pokazy samochodów, ale również wystawy części samochodowych i akcesoriów oraz stoiska z produktami motoryzacyjnymi. Będzie to również doskonała okazja do spotkania z innymi miłośnikami motoryzacji i wymiany opinii. Jeśli jesteś miłośnikiem motoryzacji, lub po prostu chcesz zobaczyć niezwykłe modele samochodów, nie możesz przegapić Black Diamonds 2023 w Wałbrzychu. Bądź tam i ciesz się niezapomnianymi wrażeniami razem z nami!

Zobacz jak było rok temu

W 2022 miała miejsce pierwsza edycja Black Diamonds w Wałbrzychu. Impreza zarówno pod kątem muzycznym (koncerty Pezet & Live Band, PRO8L3M, W.E.N.A.), jak i samochodowym zebrała szereg licznych opinii od odwiedzających, sponsorów i wystawców. Przysłowiową „wisienką na torcie” była Gala Wręczenia Nagród, poprzedzająca afterparty, gdzie gwiazdą wieczoru był jeden z najbardziej znanych polskich DJów – NeeVald!