Black Diamonds Festival – nie tylko muzyka i motoryzacja, ale też unikalna okazja do zwiedzenia Starej Kopalni w Wałbrzychu!

Black Diamonds Festival to wyjątkowe wydarzenie, które łączy w sobie pasję do muzyki, motoryzacji oraz niesamowite atrakcje dla wszystkich uczestników. W tegorocznej edycji festiwalu, oprócz niesamowitych występów muzycznych i ekscytującej wystawy samochodowej, zapraszamy na wyjątkową wycieczkę po Starej Kopalni w Wałbrzychu pod okiem przewodnika.

Zwiedzając Stara Kopalnia w Wałbrzychu, uczestnicy będą mieli okazję poznać fascynującą historię tego obiektu, który kiedyś był jednym z najważniejszych ośrodków przemysłowych w regionie. Dzięki opowieściom przewodnika, odwiedzający zostaną przeniesieni w czasie i poczują atmosferę pracy w kopalni, poznając jej codzienne wyzwania oraz historię związane z tym miejscem.

W trakcie wycieczki zwiedzający będą mieli okazję odwiedzić niezwykłe podziemne komory, dawne warsztaty oraz przestrzenie wystawiennicze, w których obecnie odbywają się różnego rodzaju wydarzenia kulturalne. Stara Kopalnia w Wałbrzychu to obecnie miejsce, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, a przemysłowa przeszłość zostaje przekształcona w przestrzeń kreatywną i artystyczną.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji na spędzenie czasu pełnego pasji, muzyki, motoryzacji oraz poznawania historii regionu, dzięki możliwości zwiedzenia Starej Kopalni w Wałbrzychu. Zaplanuj swoją wizytę na Black Diamonds Festival już teraz i doświadcz niezwykłej atmosfery, która zadowoli zarówno miłośników muzyki i motoryzacji, jak i tych, którzy chcą odkryć tajemnice przeszłości tego niezwykłego miejsca!

keyboard_arrow_up