Informacje dla uczestników

Poniżej zamieściliśmy szereg przydatnych informacji dla wszystkich osób, które planują przyjechać na nasz event. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, zapraszamy serdecznie do kontaktu za pomocą wiadomości na Facebooku, Instagramie lub za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego w dziale kontakt.

Noclegi

Hotele, które znajdują się najbliżej naszego eventu to (kolejność wg odległości do eventu):

Miejsc noclegowych jest oczywiście dużo, dużo więcej. Na terenie Wałbrzycha oraz w bliskiej okolicy (np. w miejscowości Szczawno-Zdrój) znajdziesz wiele pensjonatów oferujących wygodny nocleg.

Car Detailing po podróży

Jeśli jesteś wystawcą i przyjeżdżasz do nas z daleka, wówczas dobrą praktyką może być wcześniejsze umówienie się na mycie detailingowe wraz z podstawowym przygotowaniem samochodu do eventu. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, których samochody mogą potrzebować małej pomocy detailera, na hasło BLACK DIAMONDS przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość mycia detailingowego wraz z aplikacją dressingów przed eventem w jednym z dwóch studiów detailingowych. Szczegóły oferty u detailerów!

Taksówki w Wałbrzychu

Gdyby zaistniała potrzeba by wezwać sobie taksówkę, wówczas poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie kilka podręcznych numerów:

  • Taxi Mercedes – 74 196 67
  • Taxi Wałbrzych – 74 19 191
  • Taxi BIS – 74 19 624
  • Taxi Śnieżka 74 843 84 84

Harmonogram Imprezy

Czyli co się dzieje podczas BLACK DIAMONDS. Aktualny harmonogram znajdziesz zawsze na naszej stronie internetowej” https://black-diamonds.pl

Myjnie bezdotykowe w pobliżu

Jeśli Twój samochód jest odpowiednio zabezpieczony twardym woskiem lub powłoką ceramiczną i jedyną rzeczą, której potrzebujesz do szczęścia jest mycie bezdotykowe, wówczas zachęcamy do skorzystania z jednej poniższych myjni. Są to myjnie znajdujące się bezpośrednio przy trasie lub w pobliżu Starej Kopalni: