Pytania ogólne

Black Diamonds Festival z założenia jest imprezą dla osób pełnoletnich. Osoby do 15. roku życia zobligowane są do przyjścia na imprezę ze swoim rodzicem lub prawnym opiekunem. Osoby powyżej 16. roku życia muszą posiadać stosowne oświadczenie podpisane przez rodzica lub prawnego opiekuna.

Małe zwierzęta domowe nie są dla nas problemem, o ile są prowadzane na smyczy i w razie konieczności – posiadają kaganiec. Nie mogą także zostawać na terenie imprezy bez opieki. Prosimy jednak o zastanowienie się, czy impreza z dużą ilością ludzi i samochodów oraz wszechobecnym hałasem będzie odpowiednim miejscem dla waszego pupila.

Najczęstsze pytania wystawców (osób wystawiających samochody)

Każdy może zgłosić chęć wystawienia swojego samochodu podczas Black Diamonds Festival. By to zrobić, użytkownik musi udać się do podstrony „Zgłoś samochód” i wypełnić formularz. By zgłosić samochód, każdy użytkownik serwisu musi się uprzednio zarejestrować na naszej stronie internetowej.

Po zarejestrowaniu oraz zgłoszeniu pojazdu, zgłaszający otrzyma wiadomość e-mail informującą o pozytywnej rejestracji zgłoszenia. Każde ze zgłoszeń jest dokładnie analizowane przez organizatora. Organizator zastrzega sobie prawo do wybrania najlepszych (w ocenie organizatora) samochodów, które otrzymają możliwość uczestnictwa w Black Diamonds Festival. O pozytywnym lub negatywnym wyniku selekcji zgłaszający zostanie każdorazowo powiadomiony za pomocą poczty e-mail.

Warunkiem wystawienia samochodu podczas Black Diamonds Festival jest pozytywne przejście procesu weryfikacji oraz opłacenie wjazdówki.

Z uwagi na sporą ilość zgłoszeń, prosimy o cierpliwość. O pozytywnym lub negatywnym przejściu selekcji powiadomimy każdego z użytkowników najpóźniej na 5 dni przed wydarzeniem.

keyboard_arrow_up