Black Diamonds Festival 2023 – niezapomniane przeżycie łączące motoryzację, muzykę i atrakcje dla całej rodziny!

Black Diamonds Festival 2023 to wyjątkowe wydarzenie, które po raz kolejny łączy pasję do muzyki, motoryzacji oraz atrakcje dla całej rodziny. W dniach 8 – 10 września 2023 roku, Park Wielokulturowy “Stara Kopalnia” w Wałbrzychu stanie się centrum niezapomnianych wrażeń dla miłośników muzyki elektronicznej, entuzjastów motoryzacji i rodzin szukających wspólnych atrakcji.

Muzyka:

Na Black Diamonds Festival 2023 czeka mnóstwo energetycznych występów czołowych polskich DJ-ów z gatunku muzyki house i EDM. Wystąpią dla Was między innymi: DJ Hubertuse, DJ KUBA & NEITAN, SI US PLAU, Skytech, MIQRO, THE3 (Neevald, Bartes, Matthew Clarck). O solidny warm-up zadbają: Dust, Mike Sokal, Night Owl, Novikcky, Verossi.

Motoryzacja:

Impreza będzie gościć kilkaset pojazdów, w tym ekskluzywne i klasyczne samochody z całego świata. Odwiedzający będą mieli okazję podziwiać wspaniałe marki sportowe, takie jak Lamborghini czy Ferrari, oraz ultraluksusowe modele, takie jak Bentley czy Rolls-Royce.

Atrakcje dla dzieci:

Specjalna strefa KIDS została stworzona z myślą o najmłodszych gościach, oferując różnorodne zabawki, gry oraz kreatywne warsztaty pod okiem doświadczonych animatorów. Dzięki tej przestrzeni, dzieci będą mogły bezpiecznie się bawić, a rodzice spokojnie cieszyć się pozostałymi atrakcjami festiwalu.

Strefa simracing:

W specjalnej strefie simracing odwiedzający będą mieli okazję spróbować swoich sił w profesjonalnych symulatorach wyścigowych. Dodatkowo odbędą się zawody simracing z atrakcyjnymi nagrodami, podczas których uczestnicy będą mogli zmierzyć się z innymi pasjonatami.

Strefa chillout i festiwal foodtrucków:

Dla uczestników festiwalu przygotowana zostanie również olbrzymia strefa chillout oraz festiwal foodtrucków, gdzie będzie można zrelaksować się i skosztować smaków z różnych zakątków świata.
Zwiedzanie Starej Kopalni w Wałbrzychu:
W ramach Black Diamonds Festival 2023, uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić Stara Kopalnię w Wałbrzychu pod okiem profesjonalnego przewodnika, poznając jej fascynującą historię i tajemnice.

Zapraszamy wszystkich na niezapomniane wydarzenie, które zadowoli zarówno najmłodszych, jak i dorosłych! Nie zwlekaj i kup bilet już dzisiaj!

Zobacz jak było rok temu

W 2022 miała miejsce pierwsza edycja Black Diamonds w Wałbrzychu. Impreza zarówno pod kątem muzycznym (koncerty Pezet & Live Band, PRO8L3M, W.E.N.A.), jak i samochodowym zebrała szereg licznych opinii od odwiedzających, sponsorów i wystawców. Przysłowiową „wisienką na torcie” była Gala Wręczenia Nagród, poprzedzająca afterparty, gdzie gwiazdą wieczoru był jeden z najbardziej znanych polskich DJów – NeeVald!

keyboard_arrow_up