2-4 czerwca 2023
Stara Kopalnia
Wałbrzych

Black Diamonds to jedyna impreza łącząca motoryzację i muzykę w jedno niezapomniane wydarzenie.

Zgłoś samochód na wystawę Black Diamonds

Masz wyjątkowy samochód? Zaprezentuj go szerszej publiczności podczas Black Diamonds 2023! Od egzotyki po klasykę – szukamy najbardziej inspirujących samochodów. Pospiesz się, ilość miejsc jest ograniczona! Wybierzemy tylko najciekawsze auta w Europie!

Motoryzacja w najlepszym wydaniu. Na żywo!

Już 2-4 czerwca 2023 roku w Wałbrzychu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie motoryzacyjne – Black Diamonds 2023. Będzie to okazja do obejrzenia najbardziej pożądanych samochodów na świecie, w tym egzotycznych, youngtimerów, klasyków oraz najlepszych projektów tuningowych.

3 dni. Klub & Plener.
Kopalnia pełna EDM & House!

Black Diamonds 2023 to nie tylko wyjątkowe wydarzenie motoryzacyjne, ale również wielkie święto muzyki house i EDM! Przez trzy dni będziemy gościć najlepszych DJ-ów z Polski, którzy zapewnią niesamowitą atmosferę i niezapomniane wrażenia dla naszych gości. Będzie możliwość relaksu przy najlepszych kawałkach house oraz szalonej zabawy przy światowej klasy muzyce EDM. Nie ma lepszego miejsca na imprezę niż „Black Diamonds 2023”!

Olbrzymia strefa chillout, foodtrucki i kraftowe piwo!

Black Diamonds 2023 to doskonała okazja dla tych, którzy chcą spróbować smaków najróżniejszych kuchni świata. Festiwal odwiedzą najlepsze foodtrucki, które będą serwować dania z różnych zakątków globu, od kuchni amerykańskiej, po egzotyczne potrawy z dalekiego wschodu. Będzie to idealne miejsce dla foodies, którzy chcą spróbować czegoś nowego i nieznanego. Nie przegap okazji, aby przeżyć prawdziwe kulinarne przygody podczas Black Diamonds 2023!

Do Black Diamonds 2023 pozostało

2023/06/02 12:00:00